Specjaliści

Gabinet OstMar Fizjoterapia i Osteopatia

Jan Marczyński

Założyciel gabinetu OstMar Fizjoterapia i Osteopatia,  absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia studia I i II stopnia oraz osteopatii na PAO Osteon (zdany egzamin kliniczny). Swoją ścieżkę zawodową rozpocząłem już w trakcie studiów II stopnia w 2013 r.  Od tego momentu ciągle dążę do doskonalenia swoich umiejętności i wiedzy. W 2016 roku rozpocząłem 5 letnie studia na pierwszej w Polsce uczelni osteopatycznej – Polskiej Akademii Osteopatii OSTEON. W międzyczasie uczestniczyłem w różnych kursach doszkalajacych, miedzy innymi: 

  • terapia stawów skroniowo żuchwowych w koncepcji niemieckiej terapii manualnej
  • terapia manualna stawu biodrowego 
  • PNF Basic
  • sucha igłoterapia
  • podejście kliniczne do pacjentów z ostrym bólem kręgosłupa występującym lokalnie lub promieniującym 
  • obwodowy układ nerwowy terapia zaburzeń nerwów obwodowych

 Specjalizuje się w pracy z pacjentami neuro-ortopedycznymi z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, stawów obwodowych, pracy z bliznami oraz problemami natury psychosomatycznej.  

Praca jest zarazem moim hobby. Od zawsze pasjonowała mnie medycyna, biologia, biomechanika ludzkiego ciała i nauka. Najistotniejszym elementem terapii jest dla mnie diagnostyka ogólnomedyczna pacjenta na podstawie najnowszej wiedzy semiologicznej.  

 Prywatnie pasjonuję się nowinkami technologicznymi, motoryzacją, muzyką i dobrym jedzeniem.

Jan Marczyński - ZnanyLekarz.pl
IMG_6593

Gabinet OstMar Fizjoterapia i Osteopatia

Katarzyna Manarczyk

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia, I i II stopnia. Studia ukończyłam w 2015r. 
Pracę z pacjentami zaczęłam na 3 roku studiów i ta pasja jest kontynuowana do dziś.

Na codzień pracuję z pacjentami ortopedycznymi, dziećmi i młodzieżą z wadami postawy, stóp i skoliozami. Prowadzę diagnostykę komputerową stóp oraz chodu. 

W Gabinecie OstMar Fizjoterapia i Osteopatia zajmuje się głównie dziećmi i młodzieżą z różnymi wadami postawy oraz diagnostyką komputerową stóp i chodu. 

Ukończyłam kursy z: 

  • tematyki ortopedycznej
  • Anatomy Trains oraz
  • terapii FITS (podstawowy i Master)

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami!